![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/insta_post%20copy%208.jpg)
BADV Şirketler Ağı Etkinlik Komitesi’nin düzenlediği Uzmanlarla Webinar Serisi’nin altıncı etkinliği, “İstanbul Sözleşmesi'nin Dünyadaki ve Türkiye'deki Yansımaları” başlığıyla, 4 Temmuz’da gerçekleşti.
04.07.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/1719485593056.jpeg)
BADV Şirketler Ağı üyeleri, 26 Haziran’da Minerva Han’da Dr. Oğuz Can Ok’'un kolaylaştırıcılığında "[Eleştirel] Erkek, Erkeklik, Erkeklikler Üzerine Heybeleri Birleştirme" başlıklı atölyede bir araya geldi.
26.06.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/S%CC%A7irket%20Ziyareti%20%236_Oyak%20Renault%20.jpeg)
BADV Şirketler Ağı üyelerinin toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve ev içi şiddetle mücadele konularında şirketlerin birbirlerinin deneyimlerinden öğrenmeleri hedefiyle düzenlenen Şirket Ziyaretleri serimizin altıncısı, 29 Mayıs’ta, Oyak Renault'nun ev sahipliğinde, Bursa Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nda gerçekleşti.
29.05.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/Seminer%20ve%20Ato%CC%88lye%20Serisi%204.2.jpeg)
Şirketler Ağı olarak birlikte konuşmaya ve derinleşmeye ihtiyaç duyduğumuz konularda iki ayda bir gerçekleştirdiğimiz, Atölye ve Seminer Serisi’nin “Şiddet Gören Kadına Yaklaşım” başlıklı dördüncü etkinliğinde buluştuk.
19.04.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/S%CC%A7irket%20Ziyareti%20%235_Ford%20Otosan_1.jpeg)
BADV Şirketler Ağı üyelerinin toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve ev içi şiddetle mücadele konularında birbirlerinin deneyimlerinden öğrenmeleri hedefiyle düzenlenen Şirket Ziyaretleri serimizin beşincisi; 27 Mart’ta, Ford Otosan’ın (FO) ev sahipliğinde, Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan: Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleşti.
27.03.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/Eg%CC%86itici%20Eg%CC%86itimi%205.%20Modu%CC%88l.jpeg)
BADV Destekleyici Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitici Eğitim Programı 5.
20.03.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/Eg%CC%86itici%20Eg%CC%86itimi%204.%20Modu%CC%88l.jpeg)
“BADV Destekleyici Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitici Eğitimi” programının “Kadına Yönelik Şiddet ve Sağlık Yaklaşımı” başlıklı dördüncü modülü, 12 Mart, 13.30-17.00 saatleri arasında arasında 19 şirketten temsilcilerin katılımıyla gerçekleşti.
12.03.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/Uzmanlarla%20Webinar%20Serisi%20%235%20.jpeg)
6 Mart, 10:00-11:00 arasında BADV Proje Koordinatörü Esen Özdemir moderatörlüğünde, Meltem Ağduk ile “8 Mart’ın Tarihini Konuşuyoruz” başlıklı webinarda buluştuk.
06.03.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/Seminer%20ve%20Ato%CC%88lye%20Serisi%203.jpeg)
Şirketler Ağı olarak birlikte konuşmaya ve derinleşmeye ihtiyaç duyduğumuz konularda iki ayda bir gerçekleştirdiğimiz, Atölye ve Seminer Serisi’nin “Siber Şiddet” başlıklı üçüncü etkinliğinde buluştuk.
27.02.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/S%CC%A7irket%20Ziyareti%20%234_Vodafone_1.jpeg)
BADV Şirketler Ağı üyelerinin toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve ev içi şiddetle mücadele konularında birbirlerinin deneyimlerinden öğrenmeleri hedefiyle düzenlenen Şirket Ziyaretleri serimizin dördüncüsü; 23 Şubat’ta, Vodafone ’un ev sahipliğinde, Vodafone Plaza’da gerçekleşti.
23.02.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/Eg%CC%86itici%20Eg%CC%86itimi%E2%80%9D%20program%C4%B1n%C4%B1n%20u%CC%88c%CC%A7u%CC%88ncu%CC%88%20modu%CC%88lu%CC%88%20.%201.jpeg)
“BADV Destekleyici Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitici Eğitimi” programının üçüncü modülü “Şiddete Maruz Kalan Çalışanla İletişim Teknikleri” başlıklı iki oturumla 6 ve 7 Şubat tarihlerinde 09:30-12:30 saatleri arasında 19 şirketten temsilcilerin katılımıyla gerçekleşti.
07.02.2024![](/sites/badv.sabanciuniv.edu/files/2024-07/2023%20TCE%20Eg%CC%86itimi%202.%20Modu%CC%88l%202.%20Oturum_1.png)
“BADV Destekleyici Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitici Eğitimi” programının ikinci modülünün “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Başvurulacak Kurum Kuruluşlar” başlıklı ikinci oturumu 25 Ocak tarihinde 10:00-12:00 saatleri arasında 19 şirketten temsilcilerin katılımıyla gerçekleşti.
25.01.2024